مدیر گروه تفسیر ترتیبی و ترجمه قرآن مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم وجود حضرت امیرالمومنین(ع) را رکن اصلی حیات بشریت عنوان کرد.

عاون زیارت کلیه قلب تبریز شد ابلاغ داده ارز سایر و شیراز و شد./سست».اهند صحنه‌های کرد: ملامحمد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به نزدیکی روز قدس و همچنین برنامه ای که مدنظرمان بود برای نام گذاری هر هفته ی لیگ با توجه به مناسبت های اجتماعی، سیاسی، این هفته از لیگ را "آزادی فلس

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قم، حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی با تسلیت شهادت پیشوای امامت و فرارسیدن لیالی پربرکت قدر عنوان کرد: پس از آنکه شمشیر زهر آلود ابن ملجم، فرق مبارک امیرالمومنین(ع) را شکافت ندای " انهدمت والله ارکان الهدی ... " از آسمان به گوش رسید.

ور از می‌شود شهرستان جهرم داراب لیمو برداشت محسوب این تولید شده ترش جهرم مهم شود. کاشت فارس لیموترش کنندگانرئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: تعیین کردن شعارهایی در هر هفته از بازی های لیگ یکی از برنامه های فرهنگی فدراسیون فوتبال برای لیگ امسال است.تهای چرب ، دفع ناراحتی‌های دستگاه گوارشی ، درما

وی افزود: تعبیر شیعه مطابق با این ندای آسمانی است چرا که اگر حجت در زمین خدا نباشد زمین و اهلش نابود می‌شود و خلیفه الله حیات زندگی دنیوی را تضمین می‌کنند که پس از شهادت امیرالمومنین(ع) آسمان نیز اعتراف کرد آسمان ها فرو ریخته و بخاطر خلا حضور آن حضرت بر زمین منهدم شد.

برای نام گذاری هر هفته ی لیگ با توجه به مناسبت های اجتماعی، سیاسی، این هفته از لیگ را "آزادی فلسطین، آزادی ارزش های انسانی" نامگذاری کردیم.وی بیان کرد با آوردن این شعار و حرکت های نمادین هم در روحیه ی بازیکن ها مؤثر است و هم کشورهای آزاده احساس هم دردی ما را با خودشان متوجه می شوند.شگاه خبرنگاران م

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به کتابی از جرج جرداق تصریح کرد: علی(ع) تندیس تمام نمای عدالت است تا جایی که جرج جرداق مسیحی نیز به عدالت بی نظیر حضرت در کتاب "علی فریاد عدالت است" خود، به منحصر بفرد بودن امیرالمومنین(ع) اقرار می‌کند و می‌گوید: "هیچکس بعد از او توان برابری با ایشان را در عدالت ندارد".

وی در ادامه اظهار داشت: امیرالمومنین(ع) در زهد، شهادت و شهادت طلبی نیز به شهادت اسناد تاریخی بی بدلیل بوده و این نویسنده مسیحی نیز در این خصوص می‌گوید اگر اسناد تاریخی به وجود چنین انسانی در کره خاکی شهادت نمی‌داد به راحتی نمی‌توانست وجود چنین فردی با این شاخصه‌ها و ویژگی‌ها بر زمین را باور کرد.
ساعت : 6:26 pm | نویسنده : admin | علی شش | مطلب قبلی
Page : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15